hammerhed_20120427_1431901069W sobotę, 20 grudnia o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert grupy Hammerhed. Wstęp jest bezpłatny.

Dziecko o nazwie „HammerHed” urodziło się w styczniu 2012r. Dokładnej daty niestety nie można sprecyzować ponieważ czwórka ojców z radości uchlała się w trupa i miesiąc później wrócili do życia , by pieszczotliwie wychowywać swojego potomka. Mały „HammerHed” od samego początku wiedział , że ma coś po starych ,bo już kilka miesięcy później zadebiutował w Łódzkich pubach (Luka) rozpoczynając swoją muzyczno-pijacką ucztę .

Długo nie trzeba było się przyglądać rozwojowi tego uzdolnionego dzieciaka. Z miesiąca na miesiąc, z tygodnia n tydzień odwiedzał coraz więcej klubów i pokazywał na co go naprawdę stać. Łódzki Underground przywitał go między innymi w takich miejscach jak: Szafa, The Rolling Stone oraz Iron Horse . Niespełna pół roku od rozpoczęcia egzystencji wypłynął w świat . Na początek zacumował w Pajęcznie historycznym miejscu swoich przodków. W drodze powrotnej gubiąc się w litrach alkoholu ominął Łódź i trafił do Głowna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jorgus
Jorrgus w Bajka Disco Club
sipr_220214-0966
BOKKA w Łączniku
gospeltime
The Gospel Time w Łódzkim Domu Kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*