HK_grudzien_16„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 30 listopada, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, karnety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mariusz9… dorota1… magis… maciej.mi… julia.cz… sylwia.st… gribo… ebuch… magdalena.krz… karolina.ud…

HK_grudzien_16


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zespol
Widzew Łódź – Korona Kielce (zakończony)
pg_annamariajopek_04_0028
Anna Maria Jopek i Mino Cinelu w Wytwórni (zakończony)
PLAKAT_STAND-UP
Stand-Up Łódź! (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*