pazdziernik_plakat_a3„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w sobotę (4 października), o godz. 14. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

                                                                                             Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Piosenki o miłości w Kinie Helios (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
maj
Halokultura – maj 2017 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*