Listopad_plakat_a3„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. . Zabawę zakończymy w niedzielę (2 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 20 pierwszych zgłoszeń.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

 konkurs zakończony, karnety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od: marcin.g.. karolina@e… rutka… mietu… monikalucz… anita.lu… a.mig… joanna.olew… wasiakw… juzwikj… martapawlow… agnieszka.przep… hollyb… amink… szopus… bartszosz.ga… paulina.jan… magda.mach… sebastian.kr… Zostali o tym poinformowani.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
halfage1
Half Age w New Yorku (zakończony)
Książę i dybuk w Kinie Helios (zakończony)
5-AZ-festiwal---banner
5. AŻ Festiwal (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*