„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 10 karnetów Halokultura (w tym sezonie karnety są podwójne). Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru). Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki wyłącznie w celu organizacji konkursu i przekazanie ich jednorazowo Fundacji Projekt Largo – organizatorowi Halokultura”. Zabawę zakończymy  1 marca, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kasiac… pancer… kusmier… hen… mariusz.wl… weronikak… abla… paulina.ko… ale.p… ela4…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu „Halokultura” – Fundacji „Projekt Largo”. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zazamknie
Przy drzwiach zamkniętych w Teatrze Szwalnia (zakończony)
lasvegas
Disco Party w Las Vegas (zakończony)
listopad_2017
Halokultura – listopad 2017 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*