Marzec_2015_plakat_a3„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w sobotę (28 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, karnety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od lukasz.t…, lukii…, jadwigale… aagata.d.. jagoda.na… julia.czern… bartek.nowa… sylwia.stor… dominika.abe… k.aleksand… Zostali o tym fakcie poinformowani

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_DSC0902
Lao Che w Wytwórni (zakończony)
2013-09_polskie_406
ENEMEF: Polskie Kino 2013 (zakończony)
projekt_1
Enamorada w Teatrze Nowym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*