luty

„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 1 lutegoa 2017, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia trzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kasiacze… dona4… magiss… julia.czer… magdalena.krzy… alicjawy… anatel… asusn… hoppe… justyna.maj…

lutyPODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zywiolak
Żywiołak w Kaliskiej (zakończony)
Soyka__A_Tyszko
Stanisław Soyka w Teatrze Nowym (zakończone)
sipr220412-5289
Kayah w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*