repertuar_kwiecien_2015„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w niedzielę (5 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, karnety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od malin… silvia6… cirque… adamo8… indygo8… jadwigalen… k.aleksand… adula… justyna.jarug… justynakus…

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Planeta singli 3 w Kinie Helios (zakończony)
cover_front
Mr. Zagaynikov – Sunshine Units (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
1 Komentarz
  • silvia69
    11 kwietnia 2015 at 11:05

    Witam, chciałam odebrać swoje kupony jednak w Niebostanie nie było ich dla mnie. Proszę o kontakt.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*