Styczen_2015_plakat_a3„Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w piątek (2 lstycznia), o godz. 10. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, karnety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od tomasz0…, grib…karolina.d… a.a.klim… korcza… lukasz.tu… karolajna8… szynsz… laus… mietu… Zostali o tym poinformowani

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sfiiii
II Impreza Roku SFI (zakończony)
noc_polskich_kryminalow_825
ENEMEF: Noc Polskiego Kryminału (zakończony)
wigury
Souldust – Wigury metryczne (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*