lutownicaW piątek, 27 października o godz. 21 w Żarty Żartami rozpocznie się impreza halloweenowa z udziałem formacji Pi, AveCaesar i Lutownica. Wstęp wynosi 15 zł.

Zespół Pi działa od dwóch lat i ma na koncie kilkanaście koncertów w Łodzi i poza nią (między innymi razem z The Stubs, Kometami czy Popsysze). W grudniu 2016 roku wydali debiutancką EPkę z sześcioma utworami, do jednego z których powstał teledysk.

W drodze kolejne wydawnictwo nagrywane w trakcie koncertu w Studenckim Radiu Żak w Łodzi:

Grają szczerego i spontanicznego, instrumentalnego rock’n’rolla, przy którym zmuszają do wysiłku fizyczno-umysłowego bez użycia przemocy.

AveCaesar – „AveCaesar grają proto noise-rock/indie/emo-core tak, jakby czasy zanim te style się wyodrębniły, jeszcze nie nadeszły…w ich muzyce króluje mrok, zmieszanie, tajemnica cieni i ognia.” (Noise’owe Koncerty Wrocław)

Lutownica – „Być może na razie nie jest najbardziej znanym tworem w Polsce, ale to się zmieni. Obok takich wymiataczy jak [peru] właśnie ten zespół ma szanse bronić prawdziwego, korzennego i zagranego z punkowym nerwem noise rocka. Świetnie brzmiącego, może nie do końca oryginalnego, ale do bólu szczerego i świeżego w swojej wizji muzyki totalnej.” (Violence Online)

Afterparty: Nie ma przebacz – Na afterparty w klimatach Indie+Polskie+Guilty Pleasures (jak w duszy zagra) zaprasza DJ Jeńców Nie Biorą – zaprawiony w bojach na osiemnastkach kapryśnego pokolenia Z i imprezach dla znużonych życiem korpobiurw, miłośnik weltschmertzu i kiczu, przeciwnik ruchów antyszczepionkowych oraz megalomanii.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
woodstock
Półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock 2016 – Łódź
antigama
Antigama, Komendarek, Rogi i X w DOMu
audiofeels
Audiofeels w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*