H. Skrzydlewska Orzeł Łódź nową nazwą drużyny

Od maja firma H. Skrzydlewska zwiększyła zaangażowanie finansowe w Klub Żużlowy Orzeł Łódź. Na mocy nowego porozumienia do najbliższego meczu ze Stelmet Falubaz Zielona Góra w ramach rozgrywek eWinner 1. Ligi drużyna prowadzona przez trenerów Michała Widerę i Piotra Świderskiego przystąpi pod nową nazwą: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

Od początku istnienia Klubu Żużlowego Orzeł Łódź firma H. Skrzydlewska zaangażowana jest w finansowanie i rozwój klubu żużlowego. Z każdym rokiem zwiększamy również finansowanie. Nie inaczej jest teraz, gdy inflacja jest na wysokim poziomie i rosną koszty utrzymania drużyny. Warto przypomnieć, że jako jeden z nielicznych klubów w Polsce KŻ Orzeł Łódź jest zawsze rozliczony w terminie zarówno z zawodnikami, jak i trenerami. Aby zachować ten trend i walczyć o udział w play – off podnosimy od maja poziom sponsoringu – mówi Witold Skrzydlewski.

Nowa umowa przewiduje tak jak dotychczas umieszczenie nośników z marką H. Skrzydlewska zarówno na sprzęcie zawodników, jak i na wskazanych ekspozycjach na stadionie. Dodatkowo od meczu z Falubaz Zielona Góra drużyna występować będzie w rozgrywkach eWinner 1. Lidze pod nazwą: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *