Gwiezdne Wojny Koncertowo w Atlas Arenie

gwiezdnewojny-atlas_v1Gwiezdne Wojny Koncertowo to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Łódzcy muzycy, osławieni w całej Polsce za projekt Queen Symfonicznie (za który otrzymali nagrodę Energia Kultury 2016), przygotowali nowe widowisko z muzyką z sagi Gwiezdne Wojny. Wzbogacony o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł występ odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie – 26 listopada 2017 o godzinie 18:00

Na repertuar koncertu składa się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George’a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak „Marsz Imperialny”. Ale to oczywiście nie wszystko. Orkiestrę wspomoże znany łódzki chór – Vivid Singers pod dyrekcją Dawida Bera. Scenografię uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Dodatkowo w foyer przed koncertem będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen stanowiące część kolekcji yavin.pl/Galeria. Kto wie, może spotkacie tam również szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

26 listopada 2017 (niedziela) 
Łódź
Atlas Arena
Wejście od 17:00
Początek koncertu o 18:00

Bilety w cenach 79 zł, 109zł, 139zł, 169zł, 199 zł dostępne w sieciach Ticketpro, Ebilet, w centrum biletów Atlas Areny oraz punktach Empik/Media Markt/Saturn i www.ticketpro.pl.

Koncert otworzy najsłynniejszy „Star Wars Main Title”. Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części „Mroczne widmo” po siódmą – „Przebudzenie mocy”.  Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: „Duel Of The Fates”, „Yoda’s Theme”, „Cantina Band”, „Battle of the Heroes” czy „March of Resistance”. Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas w świat stworzony przez George`a Lucasa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *