wojcicki28 maja 2018 roku o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim”. Tym razem gościem będzie Jacek Wójcicki. Rozmowę poprowadzi znany i lubiany redaktor Leszek Bonar. Spotkanie będzie okazją do bliższego poznania gwiazdy.

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. To wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz, obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, poruszający się z łatwością po wielu gatunkach muzycznych. Jego niepowtarzalna osobowość sceniczna, stworzy kolorowe, pełne kontrastów spotkanie autorskie.

Jacek Wójcicki jest demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z: Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Bierze także udział gościnny w projektach „Nieszpory Ludźmierskie” Jana Kantego Pawluśkiewicza i „Woła nas Pan” Włodzimierza Korcza.

Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach jak: „Lista Schindlera” S. Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” oraz programach TV m.in. w: „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, galach Zbigniewa Górnego itd. Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.

Bilety w cenie 20 złotych do kupienia w Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi, ul. Łanowa 14, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_9209
O.S.T.R. w Teatrze V6
frakiewicz
Frankiewicz/ Kurek/ Pietraszewski w Żarty Żartami
ninja-foto
Ninja Syndrom w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*