GwiazdkOFFo

Od 14 grudnia OFF Piotrkowska kolejny raz zaprasza GwiazdkOFFo.

Przed Świętami nie macie czasu? Kupicie go na OFFie! W spokojnej atmosferze, dalekiej od gorączki centrów handlowych, zapewnimy Ci full service. Zaopatrzycie się w specjały na świąteczny stół, kupicie prezenty pod choinkę, albo sami je sobie zrobicie na warsztatach. Możecie też po prostu machnąć na to wszystko ręką i odpocząć wlokalach.

▲ Weekend Charytatywny dla Fundacja Dom w Łodzi ➜ 14-15 grudnia

Wolontariusze Fundacji będą także obecni na sobotnim (14 grudnia) EkoTargu, na który przygotowali całą moc atrakcji 🙂 Będzie można kupić kartki świąteczne wykonane przez dzieci oraz książkę, która pomaga! Kosztuje tyle… ile zechcecie podarować. Jej autor – Radosław Bąk – mieszkający w Ameryce łodzianin, wydał zbiór swoich felietonów opowiadających o życiu za oceanem. „American Dream. Pamiętnik Imigranta” to zabawne, ciekawe i czasem szokujące historie. To świetny pomysł na prezent! To nie wszystko: Gościem Specjalnym stoiska Fundacji będzie Euzebiusz Smolarek, który rozda autografy i słodkości wypieczone przez Polski Związek Piłkarzy. Swoją cegiełkę dołożą także Seniorzy w Łodzi – Klub Seniora z ul. Cieszkowskiego przygotował ręcznie wyszywane przytulanki.

▲ Fabryka świątecznych pierniczków – warsztaty w Book&Cook ➜ 14 grudnia, godz. 11:00-13:30
▲ Świąteczne party time – warsztaty w Book&Cook ➜ 15 grudnia, godz. 11:00-15:00
▲ Warsztaty tworzenia wianków, czyli Badylarz – kwiaty cięte w euforii w studiu Book&Cook ➜ 15 grudnia, godz. 16:00-19:00
▲ Wigilijny EkoTarg w Galerii OFF ➜ 21 grudnia, godz. 9:30-15:00
▲ Kiermasz Świąteczny w klubie DOM ➜ 21 grudnia, godz. 12:00-17:00
▲ Techno Pasterka w klubie DOM ➜ 24 grudnia, godz. 23:00-7:00
▲ Sylwester w BRUSH BARBER SHOP oraz klubach DOM i Spaleni Słońcem ➜ 31 grudnia, od godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *