gwiazdkoffoOFF nie zapada w sen zimowy. Na koniec roku przygotował da was cały miesiąc atrakcji, których kumulacja przypadnie w każdy z czterech weekendów grudnia. Stary rok pożegnamy hucznym klubowym Sylwestrem!

Dziedziniec fabryki Ramischa, na którym latem królują ogródki gastronomiczne, zimą wypełnią atrakcje zachęcające do białego szaleństwa. Bez wyjeżdżania w góry, najmłodsi będą mogli zasmakować znanych ze stoku emocji na zjeżdżalni Snow Tubing.

Bez kolejek w sklepach, będziecie mogli zrobić zakupy na Jarmarku Świątecznym, którego wystawcy sprowadzą ekologiczne produkty, godne świątecznego stołu. Jakość i świąteczny charakter podawanych potraw będzie także najważniejszy dla szefów kuchni OFFowych restauracji, które wezmą udział w zimowej edycji

Festiwalu Dobrego Smaku. Oferta naszych lokali gastronomicznych poszerzona będzie o food trucki z całej Polski, które zjadą serwować regionalne smakołyki. Świąteczny czas to dla nas nie tylko zabawa, ale także radość płynąca z dzielenia się z innymi. Dlatego organizujemy specjalny Weekend Charytatywny poświęcony zbiórce na rzecz podopiecznych łódzkich fundacji.

GwiazdkOFFo współtworzą aktywnie rezydenci OFF Piotrkowska Center, którzy jak co roku zadbają o ciepłą i rodzinną atmosferę. Przy Piotrkowskiej 138/140 znajdą schronienie wszyscy poszukujący alternatywy dla nieuchronnie zbliżającego się świątecznego szaleństwa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MJowisko 2021 – informacje
aquafresh
Rekordu Guinnessa wraz z Akademią Aquafresh
IMG_1508
Vinylowy SWAP vol.35

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*