DSC07545Tydzień przed wydaniem swojej drugiej płyty w Łodzi zjawił się wrocławski skład Guantanamo Party Program. Łączący elementy sludge`u oraz post-hardcore`u zespół ma w naszym mieście wiernych fanów.

W Łodzi pojawili się po raz drugi. Kłamstwem byłoby napisanie, iż Klubokawiarnia Granda pękała podczas niedzielnego wieczoru w szwach. Organizatorzy oraz muzycy nie mieli jednak powodów do narzekań. Na koncercie zjawiła się silna reprezentacja fanów Guantanamo Party Program, którzy dokładnie wiedzieli dlaczego zjawili się w tym miejscu i w tym czasie.

Niespełna godzinny set był bardzo intensywny. Zaangażowani w swoją muzykę wrocławianie poruszyli zgromadzonych. Mocne, różnorodne riffy połączone z solidną sekcją rytmiczną oraz przeszywającym na wskroś wokalem były nie lada ucztą dla ucha. Niezwykle ponure, przytłaczające teksty poruszyły i skłoniły do refleksji. Być może na koniec weekendu chciałoby się usłyszeć odrobinę więcej optymizmu, ale w klubie nie było słychać narzekań.

joomplu:52657

Guantanamo Party Program to prawdziwe zjawisko na polskiej scenie koncertowej. Organizatorom należą się brawa za współpracę z tak szczerymi, grającymi z pasją muzykami. Bliskość sceny oraz możliwość bezpośredniego z nimi kontaktu jest czasem niezastąpiona. Właśnie dlatego warto jest śledzić kalendarz imprez w Grandzie.

Zobacz także:

Where Is Luca Brasi #2 w DOMu (foto)

Elvis Deluxe, The Stubs i Rocket Mary w Grandzie (foto)

Magnificent Muttley w Łodzi Kaliskiej (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Karaś/Rogucki przed Radiem Łódź (foto)
_MG_0270
Flash Mob Queen Symfonicznie (foto)
IMG_8739
Maria Konopnicka w Grandzie (foto)
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*