IMG_20140531_18284031 maja w Empiku w Manufakturze odbyło się spotkanie z Grzegorzem Hyżym, promujące jego debiutancką płytę Z całych sił. Publiczność dopisała i licznie przybyła, by spotkać się z wokalistą.

Najpierw Grzegorz odpowiadał na pytania prowadzącej spotkanie. Przede wszystkim, mówił o emocjach, towarzyszących  pracy nad własnym materiałem muzycznym. Przyznał, że wydanie płyty wprawiło go w stan euforyczny, który ciągle trwa. Opowiadał też o  programie talent show, w którym brał udział, o ciemnych i jasnych stronach popularności, a także, jak zmieniło się jego życie, odkąd stał się rozpoznawalny.  Następnie, zaśpiewał w wersji akustycznej, dwa utwory: Na chwilę i Wstaję. Artysta zdradził, że drugi z nich będzie jego następnym singlem.  Aż w końcu nadszedł moment, na który fani czekali najbardziej. Muzyk dawał autografy i pozował do zdjęć. Zachęcał też publiczność do wzięcia udziału w przygotowanej przez niego grze miejskiej.

Grzegorz Hyży to pochodzący z Gniezna wokalista. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął na jam session w Poznaniu. Brał udział w trzeciej edycji programu X Factor, gdzie zajął drugie miejsce. Właśnie ukazała się jego płyta Z całych sił, zawierająca dziesięć premierowych utworów, z czego aż dziewięć –  po polsku.  Współtwórcą nagrań był znany poznański producent i kompozytor Tabb, pracujący z takimi artystkami, jak  Sylwia Grzeszczak czy Kasia Wilk. Autorami tekstów, oprócz samego Grzegorza, są m.in.  Karolina Kozak, Wojtek Łuszczykiewicz i Kamil Durski, wokalista i gitarzysta zespołu Lily Hates Roses. Płyta dostępna w sprzedaży od 27 maja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSCF0427_Copy
SOHF: Bednarek (foto)
DSC_5682_DxO
Bronx Hip Hop Festival (foto)
Kind_Off
Kind Off laureatem Nagrody publiczności na Seven Festivalu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*