halamaW czwartek, 5 listopada o godz. 20 w Szafie rozpocznie się wieczór z Grzegorzem Halamą. Bilety w cenie: 30 w przedsprzedaży, 35 w dniu występu.

Grzegorz Halama nazywany jest Ojcem Chrzestnym polskiego stand-up’u. Jako pierwszy w Polsce używał nazwy stand-up. Jest autorem pierwszych w Polsce warsztatów stand-up jak i pierwszej w Polsce imprezy stand-up współorganizowanej wraz z telewizją Comedy Central. Nowy program Grzegorza Halamy to tzw. CZYSTY Stand-up – czyli pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie.

Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych: odchudzanie, sposoby w jaki upiększają się kobiety, sposoby prawienia komplementów kobietom, wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat życia i relacji kobieta-mężczyzna, o poszukiwaniu szczęścia jak i o kredycie we Frankach Szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Inauguracja Mistrzowskiej Akademii Teatralnej
Premiery Teatralne – drugie półroczne 2019
animart
AnimArt Międzynarodowy Festiwal Animacji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*