DSCF1746W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, łódzki klub Bedroom wypełnił się po brzegi fanami dobrego bitu. Na godzinę dwudziestą zaplanowany był bowiem koncert polskiego rapera i producenta muzycznego- Tomasz Iwańca, szerszej publiczności znanego pod pseudonimem Grubson.

Występ miał promować niedawno wydany przez rapera album pt. „Holizm”. To już trzecia w karierze, solowa płyta artysty. Cały album utrzymany jest niezmiennie w stylu hip-hop, jednak nie brakuje na nim kawałków zawierających również elementy soulu, funku, jazzu, jak i szeroko pojętej elektroniki, a nawet muzyki alternatywnej.

Przed na początku na scenie Bedroomu zaprezentowała się grupa młodych artystów, którzy fantastycznie wprowadzili publiczność w rapowy klimat i rozbujali wszystkich przed oczekiwaną gwiazdą wieczoru. Następnie na scenę wyszło czterech niesamowitych, młodych i niezwykle zdolnych bitbokserów, którzy swoim talentem zaczarowali publikę.

joomplu:88713

Po nich na scenie pojawił się w końcu wyczekiwany przez wszystkich Grubson, a towarzyszyli mu przyjaciele: Jarecki, DJ BRK oraz Sanepid Band. Artysta kak zwykle nie zawiódł! Zagrał niezwykle energetyczny koncert i dał z siebie łódzkiej publiczności naprawdę wszystko. W pewnym momencie sam przyznał, że emocje łódzkiej publiczności zadziałały nawet na niego na tyle, że uległ chwili i przez moment wszyscy fani mogli poczuć Grubsona na sobie, gdy ten rzucił się w wir publiczności.

Utwory Grubsona mają to do siebie, że w idealny sposób oddają zalety i wady współczesnego świata. Na wczorajszym koncercie, artysta co prawda zaprezentował w większości utwory z najnowszej płyty, ale ci, którzy czekali na starsze kawałki, jak np. „Na szczycie” również nie zostali rozczarowani.

Zobacz także:

Juwenalia UŁ 2014 – 2 dzień (foto)

Juwenalia UŁ 2013 – dzień pierwszy (foto+wideo)

Grubson w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
creative_act_of_music_tour_20100115_2001488658
Creative Act Of Music Tour 2010 w Stereo Krogs (foto)
DSC_0624
Bednarek w Dekompresji (foto)
02022013_449
Rafał Sarnecki Trio w Ciągotach i Tęsknotach (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*