Grubson i Mesajah w Wytwórni (zakończony)

gruby_brzuch_20121208_1716545190

W poniedziałek, 31 października o godz. 20 w klubie Wytwórnia wystąpi Grubson i Mesajah. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Grubson”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w niedzielę (30 października ), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od katarzynag… i annam…

GrubSon czyli Tomasz Iwańca – sam zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998 – w grupach Po 3-na różnica i Wolność słowa. W latach 2003-2004 wydał pierwszy solowy nielegal „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chrabowa). Płyta prezentuje eklektyczne oblicze GrubSona – można było usłyszeć na niej rap, ruffneck czy dancehall – produkcją muzyki także zajął się on sam.

Dzięki płycie muzyk zaczął coraz więcej koncertować. Wkrótce poznał ekipę Bezkres – której staje się członkiem – tworząc Wspólny Mianownik Soundsystem, z którym to coraz bardziej zagłębiał się w rytmy reggae i dancehall. W 2005 roku poznał Metrowego – który także staje się członkiem WMS – i zaczął pracę nad kolejnym solowym krążkiem, a oprócz tego zajął się produkcją bitów dla coraz większej liczby osób. W rok później nawiązał krótką współpracę z Łódzkim Dread Squad’em, z którym miał wypuścić swoją legalną płytę – niestety projekt nie ujrzał światła dziennego. Niedługo później poznał DJ Feel-x’a i zacząłtworzyć w jego wytwórni Siła-Z-Pokoju. 4 marca 2015r to dzień premiery kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm”. 

2016 będzie rokiem Mesajah. Po świetnie przyjętych trzech poprzednich płytach „Ludzie Prości”, „Jestem Stąd” oraz „Brudna Prawda” – w 2016 roku przychodzi czas na kolejny, czwarty już album. Aktualnie Mesajah spędza ostatnie chwile w studiu, dokonując ostatnich muzycznych szlifów.

Mesajah – wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor.  W 2008 roku zdecydował się na rozpoczęcie solowej kariery, wydając swój pierwszy album „Ludzie Prości”. Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Album odniósł sukces, był sporym wydarzeniem na polskiej scenie reggae i cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. Promował go utwór „Każdego dnia”, który do dziś pozostaje wielkim przebojem znanym nie tylko fanom gatunku reggae.

/fot. Łukasz Majkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *