Grot Budowlani Łódź – Galatasaray Stambuł 1:3 (foto)

IMG_9008Nieliczna publiczność przybyła do Atlas Areny obejrzała we wtorek, 6 lutego, dość jednostronny pojedynek. Siatkarki Budowlanych Łódź uległy w Lidze Mistrzyń duży wyżej notowanemu Galatasaray Stambuł 1:3.

Należy cieszyć się ze zdobytego seta, ponieważ w przekroju całego spotkania przyjezdne miały zdecydowaną przewagę. Pierwszy set zwyciężyły bez problemu do 9, w drugim łodzianki nieco poderwały się do walki, ale też uległy – tym razem do 18. Trzeci set był miłą niespodzianką. Być może nieco już rozkojarzone zawodniczki ze Stambułu chciał „odpuścić” i zwyciężyć jak najmniejszą utratą sił. Nie zmienia to faktu, że Budowlanym udało się go wygrać 25:13. Czwarty set to jednak znów dominacja przyjezdnych, które odarły łodzianki z marzeń o grze o coś więcej, niż ostatnie miejsce w grupie.

Kolejny mecz Grot Budowlani Łódź zagrają w Atlas Arenie już 18 lutego. Tym razem nasze zawodniczki zmierzą się z liderem grupy, VakifBak Stambuł.

 

Grot Budowlani Łódź – Galatasaray Stambuł 1:3 (9:25, 18:25, 25:13, 15:25)

Budowlani: Hana Cutura, Gabriela Polańska,Julia Twardowska,Pavla Vincourova, Martyna Grajber, Agnieszka Kąkolewska,Justyna Kędziora (l) oraz Ewelina Polak, Adrianna Muszyńska, Trener: Błażej Krzyształowicz.
Galatasaray: Koszeliewa, Jack, Rusewa, Demir Guler, Rabadziewa, Alihaya, Karadayi (libero)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *