greenWielbicielom łódzkiej sceny hip- hopowej nie trzeba długo opisywać kim są Green, Klasik, Soundbusters, WGWC, NTK, Wyga, Entero, C. E. L. Crew, Łysonżi, Proceente, Flint czy W. E.N.A. Powodem do spotkania się tych wszystkich artystów jednego wieczoru jest oficjalna premiera płyty Greena.

Koncert odbędzie się 21 czerwca o godz. 21 w Klubie Scenografia. Bilety 10/12/15 zł (przedsprzedaż w Bludshopie, ul. Traugutta 14)

Green – to pochodzący z Brzezin reprezentant łódzkiej sceny rap. Trzykrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej oraz kilku innych turniejów. Uczestnik wielu bitew freestylowych w kraju. Autor znakomicie przyjętych płyt „Phonoloftaleina – Spadam” i „Green – Kryptonim Monolog”. Na stałe współpracuje z O.S.T.R.’em. Uczestnik pierwszej edycji „Młodych Wilków Popkillera”. Członek trasy koncertowej Tabasko w 2012. 19 kwietnia 2013 za sprawą AlohaEntertainment we współpracy ze StepRecords ukazał się pierwszy legalny album Greena „Buntownicy i Lojaliści” wyprodukowany przez OSTR’a i Quiza.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Smolasty w Teatrze Club
Komety i Afroporno w Żarty Żartami
fisz_emade
Fisz Emade w Łodzi Kaliskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*