Great September w Łodzi. Rusza sprzedaż biletów na imprezę

Łódzki Great September Showcase Festival & Conference to nowa inicjatywa na polskiej mapie festiwali. Stoją za nią Artur Rojek, który kieruje OFF Festivalem i Łukasz Minta, twórca Spring Break, oraz miasto Łódź. Pierwsza edycja imprezy odbędzie się od 15 do 17 września. Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza 30 marca.

Bilet na festiwal Great September będzie kosztował 129 złotych – w zamian trzy niezapomniane dni w Łodzi, blisko sto koncertów, cały przekrój muzycznych gatunków – od popowych przebojów po piwniczne hałasy oraz konferencja obejmująca gorące tematy, z którymi mierzy się aktualnie branża muzyczna i rozrywkowa.

Great September to festiwal showcase’owy, co oznacza bardzo wiele – w naszym przypadku występy kilkudziesięciu artystów w różnych lokalizacjach. Niektóre z nich odbywają się w tym samym czasie, ale każdy może sam ułożyć sobie plan poruszania się po festiwalu, by zobaczyć i usłyszeć to, co interesuje go najbardziej.

A warto się nachodzić, bo Great September to unikalna okazja, by w małym klubie zobaczyć z bliska artystów, którzy za rok albo dwa występować będą już tylko na wielkich scenach hal i letnich festiwali. Już wkrótce ogłosimy pierwsze nazwy, ale wciąż można zgłaszać chęć występu kontaktując się z nami pod adresem: demo@greatseptember.pl. Gatunek muzyczny – dowolny. Interesuje nas wszystko, co dobre. Great  September  Showcase  Festival  &  Conference  odbędzie  się w  dniach  15-17 września w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi. Cena biletu na trzy dni wynosi 129 złotych (do 31 sierpnia, od 1 września cena wzrasta do 149 złotych).

Wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem  serwisów  Eventim i eBilet.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Independent Partner główny: Miasto Łódź Partnerzy: Łódzkie Centrum Wydarzeń, MAKiS, EC1

Bilety w sprzedaży na www.greatseptember.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *