W sobotę, 6 lipca o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się kolejna odsłona No Reason To Live. Na scenie pojawią się: Grá, Det Gamle Besatt, Despised Cruelty. Wstęp – 50 zł.

GRÁ – hord ze Szwecji, który lubi czerpać z tego, co w black metalu najlepsze: intensywność, klimat, podniosłą atmosferę, niepokojącą melodię… W ich rozumieniu black metalu nie ma żadnych ograniczeń. Na żywo potrafią odbyć z fanami prawdziwe soniczne misterium. W swoim dorobku kapela ma m.in. trzy pełne albumy, w tym „Väsen” z 2018 r. – ostatnie jak dotąd wydawnictwo zespołu.

Det Gamle Besatt – bytomska horda, która jak mało która potrafi połączyć to co najlepsze w pierwszej i drugiej fali black metalu. Kapelę tworzy pierwszy line-up Besatt z 1991. Ostatni materiał w dorobku zespołu to „Inter Mundos” z 2017 r.

Despised Cruelty – mizantropijny black metal prosto z łódzkiego podziemia. W ich muzyce odszukać można inspiracje takimi klasykami jak Burzum, Emperor czy Rotting Christ. O tym, że nie są jednak pozbawieni własnego charakteru, przekonacie się na naszym koncercie. 15 lutego tego roku ukazał się pierwszy pełny album w dorobku zespołu – „Łez padół”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6207
Krzysztof Iwaneczko w Scenografii
Tubis Trio w 6. dzielnicy
pablopavo
LDZ Alternatywa 2015 – Pablopavo i ludziki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*