gorylsniezekFamilijna opowiastka z morałem dla najmłodszych. Typowa europejska bajeczka, przy której najlepiej bawić się będą dzieci.

Bohaterem tej opowieści jest jedyny biały goryl na świecie, Śnieżek. Odtrącony przez resztę małp, ze względu na swoją inność, wyrusza do serca wielkiego miasta. Tam żyjąca wróżka ma szansę zamienić go w zwykłego goryla.

Powyższy opis pokazuje, że Goryl Śnieżek w Barcelonie to bajeczka opowiadająca o tolerancji. O tym, że wcale nie jest źle być innym. Że należy to zaakceptować. Od strony pouczającej nie ma co się do tej produkcji przyczepić. Jest mądra, prosta i poprawna. Oczywiście obecnie widz chce więcej – dowcipu (także dla starszego widza, kilka prób zabawy językowej nie jest najwyższych lotów) i efektów.

Tego jednak w tej opowieści nie odnajdziemy. Także sama intryga jest dość prosto zaprezentowana i nie ma tu żądnych większych zwrotów akcji. Goryl Śnieżek w Barcelonie to propozycja dla najmłodszego widza. Może nieco nudzić, ale jest poprawna i zgrabnie zrealizowana.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
perfekcjonista
Perfekcjonista – recenzja
trzysiostryt
Trzy siostry T – recenzja
prawdziwamilosc
Prawdziwa miłość – recenzja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*