gooralW sobotę, 9 maja o godz. 22 w Glow Club rozpocznie się koncert Goorala. Bilety kosztują: 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu imprezy.

Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną. Wielkim wpływem na twórczość Goorala było miejsce, z którego pochodzi – Bielsko-Biała. To miasto otoczone górami, dla jednych furtka na góry, dla drugich furtka na zgiełk. Gooral ma bliżej do miasta, ale w górach spędził pół życia, trenując i ucząc ludzi jazdy na nartach.

Afterparty po koncercie prowadzą:

FALCON1: Członek słynnego Steve Nash & Turntable Orchestra, DJ i turntablista, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski federacji IDA. Kiedyś bardzo aktywny uczestnik bitew turntablistyczncyh, dziś skupiony na graniu w klubach, współpracy z muzykami i produkcji. Jest także wziętym sędzią wielu zawodów Djskich.

Kuba Lib: Producent/DJ/Promotor – Rezydent Dworca Tatrzańskiego w Zakopanem – klubowej perły Podhala. Pochodzi z Wrocławia, jednak w 2013 osiadł w Warszawie, gdzie mieszka i wciąż się rozwija. Początki jego romansu z muzyką sięgają wczesnego dzieciństwa, lecz pasja zrodziła się w 2000 roku, kiedy zaczął produkować bity dla lokalnych grup hip-hopowych. Samouk, jednak podstawy gry na instrumentach wyniósł z lekcji w szkole podstawowej. Po studiach wrócił do muzyki, lecz tym razem jako DJ. Szybko doceniony, został rezydentem legendarnego we Wrocławiu klubu Bezsenność w latach jego świetności, a następnie Planu B. Od tego czasu zwiedził najlepsze kluby w całej Polsce, grając ramię w ramię z czołowymi DJami. Techniczny perfekcjonista, dąży do miksu z kwarcową precyzją. W 2013 odsłonił drugie – bassowe oblicze zakładając KVBA 84, z którym kompletuje materiał na płytę.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PLAKAT_WJM_2010
Widzewska Jesień Muzyczna 2010
BRUNO-SCHULZ-2014
Bruno Schulz w Niebostanie
rockowanie
III Festiwal Muzyczny Rockowanie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*