goodnightW czwartek, 15 września o godz. 20:30 w Żarty Żartami rozpocznie się koncert duetu Good Night Chicken. Poza nimi na scenie pojawią się: Fatlak i 10000 osób. Wstęp wynosi 10 zł.

Good Night Chicken- Wyobraźmy sobie taką oto sytuację: Jesteś drogi słuchaczu lub słuchaczko zabieganym studentem. Mieszkasz w pewnym dużym mieście w lokum wynajmowanym wspólnie z innymi równie zabieganymi studentami. W czasie sesji naturalną koleją rzeczy jest to, że utrzymywanie porządku w mieszkaniu schodzi niejako na drugi plan. Kurz na podłodze i zacieki w wannie są jeszcze w miarę akceptowalne. Prawdziwy koszmar zaczyna się dopiero w kuchni, a konkretniej w zlewie. Mianowicie piętrzą się w nim stosy nieumytych talerzy, pokrytych gnijącymi resztkami jedzenia. Są one połowicznie zanurzone w cieczy, która być może nadal jest wodą ale już zupełnie jej nie przypomina – jest mętna i brązowo szara. Stoi w zlewie już od dłuższego czasu, gdyż odpływ systematycznie był zapychany fragmentami mięsa, makaronu i warzyw. Jesteś postawiony w dosyć nieciekawej sytuacji – w mieszkaniu nie ma już czystych naczyń. Masz przed sobą wybór – umrzeć z głodu albo sięgnąć w głąb zlewu. Patrzysz na klejące się kolumny talerzy. Na szare skrawki materii przylepione do szklanek. Na taflę wody w której zaczynasz dostrzegać rojące się w niej mikroby. Pewnym ruchem wkładasz rękę w zimną toń. Tym właśnie jest Good Night Chicken.

Fatlak – improvised psych-stoner-noise-fuzz-acid z Łodzi.

10 000 osób – duet grający garażowego rocka. Muzyka inspirowana takimi zespołami jak Flat Duo Jets, Two Gallants, Jon Spencer Blues Explosion, Soledad Brothers, The Immortal Lee County Killers, Abba i The White Stripes.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dyabeu
Dyabeu, Noise, Niechybnie w Andrzeju, nie denerwuj się
Michał Stawiński i Oberschlesien w Magnetofonie
Biesiada Muzyki Cygańskiej, Don Vasyl i jego goście

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*