Gok_Wan_w_Porcie_dW ostatni październikowy weekend, światowej sławy stylista Gok Wan, znany z takich programów jak Czary Mary Goka i Jak dobrze wyglądać nago odwiedził Centrum Handlowe Port Łódź. Podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce spotkał się z fanami i przeprowadził kilka spektakularnych metamorfoz.

Popularny Brytyjczyk zdradzał swoim wielbicielkom tajemnice modnego wyglądu. Dał się poznać jako człowiek zawsze uśmiechnięty, bardzo sympatyczny i z dużym poczuciem humoru. O skuteczności rad Goka mogły się przekonać szczególnie trzy panie: Jolanta, Agata i Agnieszka, które w weekend przeszły metamorfozę pod okiem słynnego stylisty. Wan uwodnił, że w ekspresowym tempie, z wykorzystaniem ubrań i dodatków dostępnych w Porcie Łódź, można całkowicie zmienić swój wizerunek.

Modowy „must have” Goka Wana

Gok Wan słynie ze swoich oszałamiających metamorfoz, jednak nie tylko one stały się inspiracją do modowych poszukiwań Polaków. Podczas wizyty w Porcie Łódź światowej sławy stylista chętnie dzielił się swoimi eksperckimi radami, komentując aktualne trendy i pokazując w ogólnie dostępnych sklepach ubrania i dodatki, których nie powstydziliby się najwięksi projektanci.

Dzięki radom Goka Wana odpowiedzi na pytania: „Co jest modne?”, „Co powinno stanowić bazę w mojej szafie?”, „W co mam się ubrać?” klienci Portu Łódź znajdą niezwykle łatwo. Gok odwiedził sklepy w centrum i osobiście wskazał ubrania, buty i dodatki, które jego zdaniem warto mieć w swoich szafach. Zostaną one oznaczone specjalna metką: „GOK WAN poleca”. Bardzo wyraźnie wyróżnione w sklepach zostaną również ubrania i dodatki, które Gok wykorzystał podczas metamorfoz.

Zakupy ze „ściągą” opracowaną według rad Goka Wana będzie można robić w Centrum Handlowym Port Łódź do końca listopada.

/na podstawie materiałów prasowych

/fot. materiały prasowe

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Śpioszki dla najmłodszych łodzian
Przebudowa Pasażu Róży na finiszu (foto)
Dzień Dziecka w Aleksandrowie Łódzkim (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*