Gogol-BordelloGogol Bordello powraca do Polski! Dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji dać się porwać ich muzyce na żywo nadchodzi okazja – już w czerwcu zespół zagra w warszawskim klubie Stodoła!

Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90. jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy. Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także z odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador. Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż przez Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju.

Ten okres z życia muzyka sprawia, że chętnie odwiedza on Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami. W czasie pamiętnego koncertu w Klubie Stodoła dwa lata temu, Eugene wystąpił w koszulce z wizerunkiem Bolka i Lolka – na znak sympatii do naszych rodaków. Gogol Bordello zagości w tym roku 18 czerwca w warszawskim Klubie Stodoła.

Bilety :
90 pln do 4.06.2013,
100 pln od 5.06.2013 do dnia koncertu
110 pln w dniu koncertu;
do kupienia:
w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10),
w TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 – Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club)
Sprzedaż internetowa: www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
agni
Eduardo Agni w Łódzkim Domu Kultury
Nick Sinckler w New Yorku
QBIK i BEKA KSH w Broadwa21

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*