Gogol-BordelloGogol Bordello powraca do Polski! Dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji dać się porwać ich muzyce na żywo nadchodzi okazja – już w czerwcu zespół zagra w warszawskim klubie Stodoła!

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bordello”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w niedzielę (16 czerwca), o godz. 21. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

O zespole:

Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90. jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy. Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także z odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador. Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż przez Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju.

Ten okres z życia muzyka sprawia, że chętnie odwiedza on Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami. W czasie pamiętnego koncertu w Klubie Stodoła dwa lata temu, Eugene wystąpił w koszulce z wizerunkiem Bolka i Lolka – na znak sympatii do naszych rodaków. Gogol Bordello zagości w tym roku 18 czerwca w warszawskim Klubie Stodoła.

Bilety :
100 pln do dnia koncertu
110 pln w dniu koncertu;
do kupienia:
w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10),
w TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 – Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club)
Sprzedaż internetowa: www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Słodki koniec dnia w Kinie Helios (zakończony)
NocKinaPolskiego-plakat
Noc Kina Polskiego w Silver Screen (zakończone)
5-AZ-festiwal---banner
5. AŻ Festiwal (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*