Gnaw Their Tongues, Antigama, Entropia, Insan w Magnetofonie

antigamaW sobotę 24 czerwca o godzinie 19:00 w klubie Magnetofon przy ul. Zgierskiej 26A w Łodzi odbędzie się koncert z cyklu No Reason To Live. Zagrają: Antigama, Entropia, Insania, a gwiazdą wieczoru będzie Gnaw Their Tongues. Wstęp: 45 zł (w dniu koncertu 55 zł).
   
Gnaw Their Tongues – jesteście gotowi na zetknięcie się z muzycznym szaleństwem, wściekle unicestwiającym każdą oznakę radości życia? Black, drone, noise, ambient. W twórczości Gnaw Their Tongues (Crucial Blast) nie ma żadnych stylistycznych ograniczeń. Tylko dla odważnych.
   
Antigama – łącząc grindową dzikość z nieustanną chęcią do eksperymentowania, Antigama (SELFMADEGOD RECORDS) gra w swojej własnej lidze. Zasłużony status legendy na polskiej scenie.
   
Entropia – zespół, który jest swoistym zjawiskiem. Entropia (Arachnophobia Records), łącząc black, sludge i shoegaze, hipnotyzuje słuchaczy i zaprasza ich w niezwykłą transową podróż.
   
Insania – autodestrukcja w audiowizualnej formie. Swymi emocjonalnymi występami Insania kreuje atmosferę tak nieludzką i odrażającą, że piekło wydaje się przy tym całkiem miłym miejscem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *