Dead_Sexy__Liste_NoireHipnotyczne disco noir kontra bezkompromisowe electropunkowe tornado. Takie muzyczne atrakcje czekają was w najbliższą sobotę (24 października) w klubie DOM. Wszystko za sprawą koncertów Liste Noire i Dead Sexy Inc.

Dead Sexy Inc. od ponad dekady łączą glamrockowy hałas z elektroniczną rozpustą. Duet, który obecnie działa w Berlinie, tworzą Emmanuel i Stephane, obaj odpowiedzialni za wokale, gitary i synth. Na koncertach wspiera ich perkusista Bob Snake. Zainspirowani muzyką tak różnorodnych artystów, jak Kraftwerk, The Stooges, Suicide czy Ian Curtis, tworzą dźwięki z pogranicza rocka i electro, doprawione punkowym pazurem.

Na scenie świetnie wcielają się w rolę rock and rollowych bestii, zaś poza nią, trudnią się produkcją tanecznych remiksów. Miksowali m.in. Visage, Marilyna Mansona czy Peaches. Do Łodzi Dead Sexy Inc. przyjedzie promować swój ostatni album – „Rodeo Boys”, będący wyborną mieszanką electrorocka, glamrocka i nowej fali. Dzięki agresywnym riffom i brutalnym elektronicznym bitom, Dead Sexy Inc. bez trudu rozgrzeje parkiet do czerwoności.

joomplu:99765

Liste Noire to projekt, za którym stoją znani z grupy Velvet Condom muzycy: Alice Gift i Oberts Panizza. Dwójkę wspiera gitarzysta i klawiszowiec Kali Fagerberg. Artystom udało się stworzyć własny muzyczny styl, który nazwali disco noir. To mieszanka mocnych melodii z tanecznymi elektronicznymi rytmami i emocjonalnym wokalem.

joomplu:99764

W kwietniu trio wydało debiutancką epkę „Afire Afire”, zaś premierę długogrającego albumu muzycy zapowiedzieli na wiosnę przyszłego roku. W sieci można oglądać klip do tytułowego kawałka – „Afire Afire”, autorstwa Jamesa McMurphy’ego. Teledysk, będący żywą instalacją muzyków, stanowi wizualną zajawkę tego, czego po zespole można spodziewać się na żywo.

Liste Noire i Dead Sexy Inc. Będzie można posłuchać na żywo już w najbliższą sobotę (24 października) w klubie DOM. Na afterparty zagrają: Wiktor Skok, Onesomeone i Emannuelle 5. Początek imprezy o godzinie 22. Bilety, w cenie 20 złotych, do nabycia w klubie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lysagoraa
Łysa Góra w Domu Literatury
cgb
Cała Góra Barwinków w Stereo Krogs
PWF_HAPPY_No_Text_Hi_Rez
Poza Łodzią: Pharell Williams na Pozytywne Wibracje Festival 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*