Gigantyczny miś i personalizowana iluminacja na biurowcu TME (foto)

Łódzka firma Transfer Multisort Elektronik po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku, poza iluminacją na elewacji swojego biurowca, firma przekazała na licytację ponad dwumetrowego pluszowego misia!

Biurowiec firmy TME znany jest łodzianom dzięki iluminacji złożonej z 13 tysięcy punktów świetlnych LED, na której w poprzednim roku zwycięzca licytacji WOŚP wyświetlił napis „Dobro wraca ❤”. Iluminacja ponownie trafia na licytację również w tym roku. Jesteśmy w stanie wyświetlić dowolny napis, a także bardziej i mniej skomplikowane grafiki. Coroczna licytacja iluminacji dla WOŚP daje zwycięzcy możliwość przekazania swojego komunikatu w naprawdę wielkim formacie – mówi Andrzej Kuczyński, członek zarządu ds. operacyjnych w TME.

Podczas tegorocznego finału WOŚP wylicytować można jeszcze jeden przedmiot dużego formatu. Wielki miś o wielkim sercu to niepowtarzalny pluszak o wzroście sięgającym 2,5 metra! Na stworzenie misia potrzebowałam 5145 metrów włóczki. Wykonanie 6500 oczek na szydełku zajęło pawie 50 godzin pracy. Kolejne 20 godzin poświęcili pracownicy naszego Działu Technicznego, by przygotować dla misia stelaż, dzięki któremu ten samodzielnie stoi. To był wymagający, ale też niezwykle satysfakcjonujący projekt. Cieszę się, że mogliśmy przekazać go na tak szczytny cel – mówi Paulina Kuczyńska z TME, autorka gigantycznej maskotki.

Licytacja misia zakończy się w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli 12 stycznia. Iluminację licytować można do końca stycznia. Oba przedmioty licytacji dostępne są do oglądania w siedzibie firmy TME przy ul. Rozalii 1 w Łodzi. Do zakończenia licytacji, miś zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej fotografii.

Licytacje TME na rzecz WOŚP:

Wielki miś o wielkim sercu

Iluminacja LED na elewacji Współczesnej Perły Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *