Giełda Zimowa w Pasażu Łódzkim

Sporty zimowe to Twoja pasja, ale w Twojej szafie brak już miejsca na nowy sprzęt?

Co rok obiecujesz sobie, że w końcu wymienisz swoje narty lub pozbędziesz się kijków, których od dłuższego czasu nie używasz. Teraz nadarza się ku temu wyśmienita okazja. Zapraszamy na zimową giełdę. Podczas spotkania w Pasażu Łódzkim możesz wymieniać, sprzedawać i kupować narty i snowboardy, odzież i akcesoria do zimowej rekreacji. To zarówno szansa aby pozbyć się rzeczy zalegających w Twojej szafie, jak i doskonała sposobność, by upolować niepowtarzalne ubrania i zimowy sprzęt sportowy.

Akcja odbędzie się 2 lutego 2019 na terenie CH Pasaż Łódzki. Głównym założeniem giełdy zimowej jest zapewnienie możliwości sprzedaży lub wymiany nart, snowboardów, butów, ubrań oraz innych akcesoriów, które zwyczajnie nam się znudziły lub okazały się być nietrafionym prezentem. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na uczestników czekają wyjątkowe atrakcje, w tym konkursy i zabawy z upominkami, zimowe szaleństwa w wirtualnej rzeczywistości i profesjonalne doradztwo od sportowych specjalistów Decathlon.

Zapisy na zimową giełdę już wystartowały. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warto więc nie zwlekać z wysłaniem zgłoszenia, zwłaszcza, że dla pierwszych 30 wystawców ufundowaliśmy karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon. Z kolei pierwszych 10 kupujących otrzyma od nas kartę na serwis sprzętu narciarskiego. „Serdecznie zapraszamy na zimową giełdę. To doskonała okazja by sprzedać lub kupić sprzęt narciarski przed feriami. Czeka nas mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy” – zapowiada dyrektor CH Pasaż Łódzki Anna Mrzewa.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: gielda-zimowa@bfriend.pl Zapisy potrwają do 30 stycznia 2019. Giełda zimowa odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019 i potrwa od godziny 12.00 do 19.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *