Galeria Bryk na dachu Galerii Łódzkiej

W niedzielę 26 maja na dachu Galerii Łódzkiej wystartuje kolejna edycja Galerii Bryk. To święto miłośników motoryzacji, podczas którego można podziwiać auta uznawane za klasyki PRL-u, oldtimery, samochody sportowe, czy bryki po tuningu. Fani jednośladów również nie będą zawiedzeni – pojawią się także motocykle.

Tegoroczny finał Galerii Bryk obfitował będzie w odjazdowe atrakcje. Uczestnicy wydarzenia zobaczą pokaz pierwszej pomocy i bezpiecznej jazdy a także spektakularne show na motocyklach crossowych. Na śmiałków czekać będzie symulator zderzeniowy oraz możliwość przetestowania alkogogli – urządzenia dzięki któremu przekonać się można, jak niebezpieczna jest jazda pod wpływem alkoholu.

„Tego wydarzenia nie trzeba przedstawiać, ma ono wielu zwolenników. Oprócz ekspozycji zróżnicowanych aut, dbamy również o aspekt edukacyjny spotkania. Uświadamiamy, jaki może być finał prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy.” – mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej.

Data tegorocznej edycji Galerii Bryk jest jednocześnie ostatnim dniem wystawy Mercedes-Benz. To połączenie sprawi, że „motomaniacy” otrzymają solidną dawkę motoryzacyjnych wrażeń.

Galeria Łódzka kompleksowo dba o odwiedzających ją kierowców. Centrum zapewnia 1400 miejsc parkingowych, w tym także miejsca do parkowania dla motocykli. Ukłonem dla zmotoryzowanych jest bezpłatne parkowanie do 3 godzin oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. W łódzkim centrum znajduje się również jedna z najnowocześniejszych, eko myjnia parowa.

26 maja Galeria Łódzka to obowiązkowy przystanek na niedzielnej trasie wszystkich kierowców. Do zobaczenia i szerokości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *