misspl

Już 21 kwietnia odbędzie się X Jubileuszowa Gala Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej. W czasie Gali będzie można zobaczyć zmagania 12 kandydatek o tytuł najładniejszej dziewczyny z tej uczelni.

Już niebawem nadejdzie moment, do którego przez cztery miesiące przygotowywały się nie tylko kandydatki, ale także Samorząd Studencki PŁ, który jest organizatorem wydarzenia. Przygotowano cztery wyjścia, w czasie których dziewczyny zaprezentują się w różnych kreacjach i choreografiach.  W piątym specjalnym wyjściu, zaprezentują się finalistki z ubiegłych edycji.

Tą najpiękniejszą wybierze jury w, którego skład wejdą m.in. władze uczelni, przewodniczący SSPŁ oraz Miss 2016.

W przerwach pomiędzy wyjściami przygotowane są różne atrakcje dla publiczności, a na koniec także wybory Miss Publiczności, Miss Internautów oraz Miss Fitness. Gala będzie prowadzona przez, znanego z radia ESKA, Jankesa.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia w Społecznym Domu Studenta przy al. Politechniki 3a o godzinie 19:00. Więcej informacji, także bieżących, można znaleźć na fanpage’u Gali pod linkiem facebook.com/GalaMissPL oraz na stronie www.miss.p.lodz.pl

miss44


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_8025_1
Gala Wyborów Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
DSC_9420_DxO
Miss Uniwersytetu Medycznego 2015 (foto)
Laureaci The Look Of The Year 2019 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*