Plakat_Miss_Polonia_Studentek_Lodzi_2015Już 23 maja (sobota) o godzinie 19:00 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się gala finałowa 6. edycji konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2015. Impreza zorganizowana jest w ramach obchodów jubileuszu 70lecia Łodzi Akademickiej. Organizatorem konkursu jest agencja IGO-ART.

W konkursie bierze udział 17 finalistek – reprezentantek wszystkich łódzkich uczelni publicznych jak i prywatnych: Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego, Akademii Sztuk Pięknych, Politechniki Łódzkiej, Akademii Muzycznej, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

Na gali finałowej uczestniczki zaprezentują się w pokazach kolekcji sukien wieczorowych, sukienek koktajlowych czy strojach dziennych. Choreografię do wszystkich pokazów przygotowała Agata Biernat – I wice Miss Polonia 2009.

Imprezę poprowadzą: Magdalena Michalak – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Małgorzata Neuman oraz Łukasz Bogdan – Radio Eska. W cześci artystycznej zobaczymy m.in. muzyczną gwiazdę wieczoru Magdalenę Tul, znaną z takich programów jak Jaka to melodia czy The Voice of Poland, tancerzy  Patman Crew oraz artystów Akademii Muzycznej w Łodzi.

Trwa także głosowanie sms na Miss Publiczności 2015. Aby wesprzeć swoją faworytkę w konkursie, wystarczy wysłać sms o treści IGOART.X (X = numer wybranej kandydatki) na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT za sms) Głosowanie trwa do 23.05.2015r. do godz. 20:00.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_8025_1
Gala Wyborów Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
IMG_4727_tn
Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2010 (foto+wideo)
plakat-nastolatkiB3
Miss Polonia Nastolatek 2010 – poznaj finalistki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*