Gadżety Komiksowe (zakończony)

Do 2 lutego na terenie EC1 Łódź można zwiedzać wystawę Sztuka DC. Świt superbohaterów. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć gadżety związane z wystawą i Festiwalem Komiksu.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „DC”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie gadżety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 19 grudnia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Autor najciekawszego maila otrzyma torbę gadżetów (zestaw kreatywny Festiwalu Komiksu oraz notes z Batmanem), dwie kolejne osoby otrzymają notesy z Batmanem.

konkurs niezakończony, gadżety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od j.charus… oraz lajko… i krzysiek12…

Więcej informacji o wystawie:

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Po rozstrzygnięciu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Zobacz także:

Weekend z cosplay w EC-1 (foto)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *