Futurelight w Williamsburgu

12842421_1252153894813849_1453594755_oW piątek, 18 marca o godz. 20 w Williamsburgu rozpocznie się koncert formacji Futurelight. Jako support pojawi się Mizumono. Wstęp – 5 zł.

Futurelight to łódzki zespół tworzący na pograniczu indie rocka, elektroniki, alt rocka oraz synthpopu – wbrew przekonaniu, że w muzyce nagrano już wszystko. Grupa ma już za sobą występy na Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festival oraz Juwenaliach Politechniki Łódzkiej. Zespół ma też na koncie pierwszą płytę krótkogrającą „Futurelight EP”, a znajdujący się na niej utwór „Lust”, został wykorzystany m.in. w koreańskiej reklamie marki Converse.

10 grudnia 2015 r. miała miejsce premiera kolejnej EP-ki, zatytułowanej „Better Place”. – Ta EP-ka to nie tylko melodie, ale przede wszystkim uczucia, które towarzyszyły nam przez cały czas jej nagrywania, i które – mamy nadzieję – poczują także słuchacze – mówi Arek Błaszczyk, wokalista zespołu.
 
Skład zespołu: Arek Błaszczyk – wokal, syntezator Adrian Gabriel Sęk – gitara, wokal wspierający Robert Kodłubański – gitara basowa, syntezator, wokal wspierający Piotr Laskowski – perkusja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *