Fundacja Dom w Łodzi – wystawa w CH Tulipan

fot.CH_Tulipan19 czerwca w Centrum Handlowym w Tulipanie pojawiła się kolejna, wyjątkowa wy-stawa fotograficzna. Tym razem będzie to autorski projekt  Fundacji „Dom w Łodzi” – „Pozytywka. Warto myśleć pozytywnie. Zawsze”.

Tą niecodzienną wystawę wymyślili pracownicy Fundacji, by zatrzymać pozytywną energię ludzi odwiedzających „Dom w Łodzi” – czyli dom dziecka dla najmłodszych, dzieci które wymagają stałej opieki medycznej, specjalistycznej aparatury i leków. Jest to miejsce, w którym dzieci otoczone są miłością, troską oraz opieką specjalistów: rehabilitantki, logopedy, psychologa, pedagogów, pielęgniarki. Dzięki funkcjonowaniu tej Fundacji, dzieci nie mieszkają na oddziałach szpitalnych, hospicjach czy domachopieki. W ramach projektu „Pozytywka” powstały wyjątkowe zdjęcia, poprzez które przyjaciele  Fundacji – artyści, ludzie kultury, sportu i nie tylko przesyłają w świat pozytywne emocje.

Bohaterami uwiecznionymi na fotografiach są także wychowankowie Fundacji, którzy mimo swoich problemów udowadniają, że warto walczyć o każdy dzień.  Autorami zdjęć są Avalo-nExtreme, Justyna Chłąd, Darek Gawrysiak, Aleksandra Galambova, Monika Gilewska, Marta Libiszowska – Jóźwiak, Paweł Łacheta, Jasiek Mela, Maciej Piąsta, Michał Tuliński, Agnieszka Ucińska, Tomasz Żukowski, Joanna Greta, Małgorzata Jadczuk, Paula Szulc.

Organizatorem wystawy jest Agencja Actigra Group z Krakowa, która od kilkunastu lat organizuje tego typu wydarzenia. Wystawa w Tulipanie potrwa do 31 lipca i zlokalizowana jest w sąsiedztwie strefy restauracyjnej, naprzeciwko sklepu Rossmann. Wstęp jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *