plakat_internetTej jesieni do polskiej stolicy muzyki klubowej zawita nowy festiwal reprezentujący różne odmiany tego gatunku. Freeland Festival to zupełnie nowa koncepcja łącząca ze sobą style EDM, hardstyle, trance i house. 28 października w łódzkiej Atlas Arenie pojawią się topowe gwiazdy muzyki klubowej.

Freeland Festiwal to propozycja nowego rodzaju muzycznego wydarzenia, która z pewnością zainteresuje fanów muzyki klubowej. Wyobraźcie sobie połączenie najlepszych znanych Wam przebojów z  żywymi wokalami i instrumentami. Takie imprezy są już organizowane na zachodzie, teraz przyszedł czas na Polskę.

Na naszej scenie pojawią się topowi artyści i producenci. Swoją muzykę zaprezentują ATB, Cosmic Gate, Brennan Heart, Alex M.O.R.P.H. oraz śmietanka polskich DJ’ów. Oprócz tego zobaczymy jedyne w swoim rodzaju show na żywo z wokalistami – Christianem Burns oraz Jonathanem Mendelhson. Christian Burns znany jest ze współpracy z najlepszym światowym producentem – Arminem van Buuren, natomiast Jonathan Mendelhson nagrywał utwory m.in. z Dash Berlin oraz z Brennanem Heart, z którym to wystąpi na scenie I edycji Freeland Festival. Do muzycznego show na żywo dołączy również utalentowany polski skrzypek – Maestro Chives, który perfekcyjnie odnajduje się w klimatach muzyki klubowej.

Headlinerzy tego wydarzenia to ATB i Cosmic Gate. ATB jest jednym z najpopularniejszych niemieckich DJ’ów i producentów. Na rynku muzycznym pojawił się w latach 90, od tamtej pory cały czas utrzymując swoją popularność na wysokim poziomie. ATB, czyli Andre Tanneberger pojawia się na festiwalach oraz w klubach na całym świecie, jednak jedna z największych grup jego wiernych fanów jest właśnie w Polsce, dlatego też jest on zawsze ciepło przyjmowany przez naszą publiczność a jego produkcje cieszą się nieustającym powodzeniem wśród polskich fanów. Cosmic Gate  natomiast to niemiecki zespół trance/ progressive trance, który tworzy dwóch producentów: Claus Terhoeven i Stefan Bossems. Na rynku muzycznym pojawili się pod koniec lat 90. Ich charakterystyczny utwór „Exploration of Space” jest tak popularny, iż kojarzą go nawet osoby nie mające na co dzień styczności z muzyką klubową.

Wydarzenie Freeland Festival zdecydowanie wniesie nową jakość w temacie imprez z muzyką klubową w Polsce. Organizatorzy planują stworzyć w ten sposób nie tylko cykliczny festiwal, który będzie się odbywać co roku ale też zbudować wokół niego oraz miasta Łodzi ponownie wyjątkową społeczność fanów oraz kulturę tego rodzaju muzyki.

Bilety w przedsprzedaży, do 18 września włącznie, dostępne w cenie 69 zł. Następnie do dnia imprezy za 99 zł i w dniu festiwalu za 119 zł. Można je nabyć w Centrum Biletów Atlas Areny, na eBilet.pl oraz na portalu ftb.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
III Labirynt_Festiwal
Render w Textorial Park
gsd
Gdańska Szkoła Disco w Williamsburg

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*