IMG_2549Zapraszamy na kolejną akcję – Foto Dej na Górnej. Za projektem stoi „stara i lubiana” ekipa realizująca pierwsze łódzkie Foto Deje (od 2008 roku). Opiekę nad projektem sprawuje Ośrodek Kultury „Górna”.

Tym razem zapraszamy do zwiedzania powstającego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja (sukcesja.eu). Będziecie jednymi z nielicznych, którym pozwolono na zwiedzanie i fotografowanie tego miejsca w trakcie budowy.

Dlatego też prosimy o wzięcie odpowiedniego obuwia i stroju, który może się zabrudzić. Na wstępie zostaniecie poinformowani o zasadach BHP.

Przewodnikiem po budowie będzie pani Katarzyna Łuczak.

Foto Dej rozpocznie się w poniedziałek, 24 listopada.

Potwierdzone wejścia o godz. 9, 10 i 11

Uwaga! Ze względu na charakter miejsca konieczne są zapisy mailowe na konkretne godziny (limit osób na godzinę 10). Możecie zapisywać się na 9, 10 i 11. Zgłaszajcie swoje uczestnictwo na maila fotodej @gorna.pl. W treści podajcie swoje imię i nazwisko, PESEL (pamiętajcie, że wchodzicie na miejsce budowy), a także godzinę, na którą chcecie przyjść.

Udział w Foto Deju jest bezpłatny – dodatkowo zakończy się on wystawą (w styczniu w Ośrodku Kultury „Górna”).

UWAGA! Szukamy również wolontariuszy, którzy pomogą nam zorganizować całą akcję – zgłaszajcie się również mailowo fotodej @gorna.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
masakarski
Kwietniowa Masa Krytyczna
firestarter
Sylwester 2011 w Łodzi – informator
lodzkie-nagrody-kulinarne-2016
Łódzkie Nagrody Kulinarne

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*