Foto Dej #5: Zespół Szkół Przemysłu Mody

MG_8589Już 30 stycznia (sobota) zapraszamy na kolejną odsłonę Fotopotyczek / Foto Deja. Gwarantujemy, że pierwsze tegoroczne spotkanie będzie nie tylko okazją do zrobienia świetnych zdjęć ale także bliższego zapoznania się z przemysłem mody. Gdzie więc się spotkamy? Tym razem nietypowo zawitamy do szkoły.

To gdzie te Fotopotyczki?

W Zespole Szkół Przemysłu Mody w Łodzi (ul. Naruszewicza 35) będziecie mogli sfotografować część warsztatową – stare i nowe maszyny szwalnicze, pracownie poligraficzną a w niej między innymi maszynę offsetową alkoholową, kopioramę offsetową i do sitodruku. To nie wszystko, wejdziecie też do studia fotograficznego ZSPM, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił ze sprzętem studyjnym. Do dyspozycji będziecie mieli softboxy, beauty dishe, gridy, snooty oraz oczywiście lampy. czeka nas Was specjalnie przygotowany plan zdjęciowy.
Kiedy te Fotopotyczki?

Fotopotyczki 2016: Foto Dej #5 w Zespole Szkół Przemysłu Mody (Łódź, Naruszewicza 35) odbędą się w sobotę (30 stycznia). Uczestnicy zostaną wpuszczeni na teren obiektu w dwóch piętnastoosobowych grupach (grupa 1. – godz: 9:00 oraz grupa 2. – godz: 10:15). Na wykonywanie zdjęć będziecie mieć dokładnie 60 minut.
Co po Fotopotyczkach?

Po Fotopotyczkach zapraszamy do konkursu na najlepsze zdjęcie. W dniach od 31.01 do 5.02 czekamy na Wasze prace – szczegóły zabawy przedstawimy już wkrótce. Zwycięzca w dniu 27 lutego, w godziach 9-15 będzie mógł skorzystać ze studio a nauczyciele ZSPM będą mu służyć wszelką pomocą. Ograniczenia? Z oczywistych względów (studio znajduje się na terenie placówki oświatowej)  zwycięzcę prosić będziemy o zachowanie zasad etyki. Cała reszta (czy to fotografie obiektów czy modelek) pozostają w gestii nagrodzonego. Nie martwcie się jeśli nie macie lustrzanki. Zwycięzca będzie mógł z niej również skorzystać.

Już teraz zapraszamy także na wystawę nadesłanych prac. Jej termin zostanie podany wkrótce.
Co zrobić aby wziąć udział?

Aby wziąć udział w naszej zabawie wymagana jest rejestracja. Rejestracja odbywa się za pomocą poczty elektronicznej. W Fotopotyczkach mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. O rejestracji uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko oraz wybraną przez uczestnika grupę/grupy (grupa 1. – godz: 9:00 lub grupa 2. – godz: 10:15) prosimy przesyłać na adres kontakt @fotopotyczki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *