Koniec lata zbliża się wielkimi krokami, dlatego na podsumowanie Ogrody Geyera oraz Hero Event zapewniają weekend pełen atrakcji i wrażeń smakowych! Już od 19 do 20 września, czyli najbliższa sobota i niedziela zapraszamy całe rodziny drugą edycję „Zlotu Foodtruck’ów” połączona z kinem plenerowym z repertuarem dla małych i dużych! Warto wspomnieć, że całej imprezie towarzyszyć będzie Strefa Zabaw, w skład której wchodzić różnorodne dmuchańce i karuzele! itp. Na pewno dobrze Wami zakręcą!

Wszystko to wzbogaci muzyka z poznańskich głośników od DJ Waar. Każdy z uczestników będzie mógł wesprzeć akcje charytatywną dla Mai (dziewczynka chora na SMA ). To oraz wiele więcej czekać będzie na łodzian w sobotę i niedzielę w godz. 12-20 na Piotrkowskiej 293/305. To już ostatnia szansa, żeby zaskoczyć Wasze podniebienia, dlatego nie może Was w tych dniach zabraknąć!

Podkreślamy, że ze względu na bezpieczeństwo odwiedzających obowiązkowe jest zachowanie reżimu sanitarnego. Wszystkich uczestników prosimy także o przestrzeganie regulaminu wydarzenia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
3sushi
Łódzki Dzień Sushi przy Piotrkowskiej 217
IX edycja United U
REkiermasz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*