logoFYSFonografika Young Stage Łódź ogłosiła listę zakwalifikowanych zespołów do drugiego etapu konkursu w którym do wygrania są między innymi nagranie płyty wraz z wydaniem i dystrybucją, nagranie dema, teledysk i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Wybranymi zespołami są: Alegorya, Blowjoke, C.O.D., Concrete Hills, Crunk, Drop Pants, Dżindżer Projekt, Eternal Fever, Fireball, Headboat, nolife, Over Again?!, Playman, Purple Snake, Rockaine, Sound Glass, Shell Shock, Stargazer, Statyści, Substytut, Ted Nemeth, Te-Lie-Vision, Usta oraz Wild Blues Slivovica.

Zespoły te wezmą udział w ośmiu koncertach eliminacyjnych w Klubie DOM, na których będą walczyć o głosy publiczności , aby dostać się do już nagradzanego finału regionalnego. Tam wybrani przez Jury otrzymają nagrody i wezmą udział w finale ogólnopolskim aby powalczyć o nagrodę główną. Pierwsza impreza w drugiej połowie kwietnia.

Nagrodami są:

FINAŁ REGIONALNY:
1) Nagranie i dystrybucja teledysku przez FONOGRAFIKĘ
2) 20 godzin w studio SOLID SOUND!
3) Roczny serwis lutniczy w firmie Max Music, dla wszystkich muzyków zespołu.

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI:
1) Nagranie oraz mastering płyty długogrającej w studio, które współpracuje z wytwórnią Fonografika, wydanie oraz dystrybucja płyty przez wytwórnię Fonografika oraz dzika karta na festiwal Emergenza (jako siódmy zespół z Polski bez przechodzenia eliminacji).
2) Nagranie DEMO [max 5 utworów] w studio, które współpracuje z wytwórnią Fonografika, kontrakt na dystrybucję cyfrową muzyki przez wytwórnię Fonografika oraz profesjonalna sesja zdjęciowa.
3) Nagranie singla oraz kontrakt na dystrybucję cyfrową muzyki przez wytwórnię Fonografika.

Terminy koncertów eliminacyjnych zostaną przedstawione w najbliższych dniach, śledźcie uważnie fanpage https://www.facebook.com/FonografikaYoungStageLodz oraz witrynę www.youngstage.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wuwunio-ambulans
Nowy mixtape WuWunia – Ambulans vol. 1
harlem17
Harlem w Lizard King (foto)
IMG_3217re
Alastor w Luce (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*