Fit_Bazar_-_grafikaFIT BAZAR  to pierwszy w Łodzi cykliczny Festiwal promujący zdrowy tryb życia  i ekologię w różnorodnym wydaniu. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 12-13 marca 2016 w Strefie Piotrkowska 217.

Wydarzenie pozwala rozbudzić apetyt na zdrową kuchnię, poznać aktywne formy spędzania wolnego czasu w mieście, poprawić swoją kondycję oraz spróbować fit przysmaków z  całego świata przygotowywanych przez najlepszych restauratorów, foodtruckowców i blogerów. Podczas 3. edycji wydarzenia nie zabraknie również atrakcji dodatkowych, oraz zróżnicowanych stref tematycznych,  w których każdy z gości wydarzenia znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wydarzenie będzie składać się z kilku stref tematycznych:
• FIT GASTRO – na gości wydarzenia czekać będą najlepsi foodtruckowcy i  restauratorzy z całej Polski, którzy specjalnie na tę okazję przygotują zdrowe i smaczne menu reprezentujące kuchnie całego świata. Nie zabraknie dań wegetariańskich, ale główna idea to menu z pełnowartościowych produktów. Pojawi się humus w różnorodnych odsłonach, mezze – przekąski bliskowschodnie, mięsa z grilla, ale też wege – burgery, lemoniady, pierożki na parze i tradycyjne pierogi na 1000 sposobów, falafele, dania z topinambura i wiele innych. Będzie też okazja żeby zgrzeszyć – pojawią się tradycyjne tureckie i greckie słodkości – wszystko  z naturalnych składników i przyrządzane wg autorskich receptur.
• FIT TARG – amatorzy fit produktów będą mogli zaopatrzyć się w eko kosmetyki   i zdrowe produkty spożywcze do własnych eksperymentów kulinarnych.
• MIASTECZKO ROWEROWE – amatorzy dwóch kółek będą mogli zapoznać się z ofertą sprzętu rowerowego najlepszych dystrybutorów w regionie, stuningować swój jednoślad modnymi dodatkami, czy  spersonalizować go w atrakcyjny sposób, by podczas wiosennych przejażdżek wyróżniać się na łódzkich ulicach.
• Strefa HANDMADE – FIT BAZAR pomoże także w zrobieniu wiosennych porządków w szafach. Na uczestników Festiwalu czekać będą wystawcy oferujący najmodniejsze ubrania, designerskie dodatki i stylowe gadżety.
• Strefa ACTIVE –  strefa sportu i rekreacji,  w której goście wydarzenia będą mogli spróbować swoich sił w niecodziennych aktywnościach od tańca po szermierkę i zdrowo rozpocząć sezon wiosenny.
Harmonogram zajęć open dostępny będzie na fanpage’u wydarzenia!

ATRAKCJE SPECJALNE FIT BAZAR:
12.03 (sobota):
„ZABA(R)W SIĘ!” warsztaty DIY metodą shibori

Warsztaty_shibori

Zapraszamy 12 i 13 marca w godzinach 11:00 – 19:00 do strefy Piotrkowska 217. Wstęp na teren Festiwalu jest bezpłatny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ifpsa
Konferencja naukowa poświęcona tematyce raka szyjki macicy
festiwalwrozb
XXX Festiwal Zdrowia Wróżb i Niezwykłości
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*