fiszemadeW czwartek, 14 grudnia o godz. 20:30 w Wytwórni wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Fisz”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, i imię i nazwisko osoby towarzyszącej, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 12 grudnia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od januszd… i basienka1…

W ciągu ostatnich 15 lat bracia Waglewscy wydali 10 płyt utrzymanych w różnorodnej stylistyce. Stale eksperymentują, szukają nowych dróg, zawsze jednak ich albumy łączy jeden mianownik – wysoka jakość, genialne teksty, nieoczywista muzyka. Ostatnia płyta „Drony” już miesiąc po premierze pokryła się złotem, a pół roku później platyną. Piosenkowy, czasami wręcz popowy klimat łączy się na niej z historiami o życiu we współczesnym świecie, pełnym lęków, neuroz, samotności…

Fiszowi i Emade towarzyszą na scenie Mariusz Obijalski, który napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski – mistrz soczystych riffów basowych i Michał Sobolewski, który poraża ze sceny gitarowym hałasem.

W Wytwórni zobaczymy ich już 14 grudnia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lasvegas
Disco Fever w Las Vegas (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (konkurs do 14 września)
Skubas_fot.Anna_Tomczynska
Wino-Granie: Skubas w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*