Fisz Emade Tworzywo rusza w trasę koncertową po Polsce. Zespół w ramach trasy “Ballady i Protesty” odwiedzi 8 miast! 

 

11 listopada 2022, godz. 20:00 (piątek) 

Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź   

Bilety w cenach: miejsca stojące (parter) – 99 zł (I pula), 119 zł (II pula); miejsca siedzące (balkon)- 139 zł. 

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 1 września o godzinie 12:00 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.  

„Ballady i Protesty” to mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta – hip hop czy elektronika. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań. Ale przede wszystkim to płyta sprzeciwu. Pełna niezgody na infantylną, agresywną, czarno-białą politykę, na omijanie w życiu publicznym tak ważnych tematów, jak prawa człowieka czy zmiany klimatyczne. I, jak zawsze u Fisza, wszystko to przekazane w mocnych tekstach, pełnych ironii, skupienia nad pędzącym nie wiadomo dokąd światem, wnikliwych spojrzeń w głąb gościa zagubionego w chaosie nieuniknionych zmian. Na płycie znajdziemy 18 utworów, w nagraniach których udział wzięli m.in. Mariusz Obijalski (instr. klawiszowe), Michał Sobolewski (gitary), Marcin Pendowski i Staszek Wróbel (bas), oraz wokalistka zespołu Shyness! i Rebeka Iwona Skwarek i Chór Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch.  

O ZESPOLE  

Fisz Emade Tworzywo od lat zajmuje ważną pozycję na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. 

Harmonogram koncertów: 

05.11.2022 – Kraków / Kwadrat 

06.11.2022 – Katowice / P23 

10.11.2022 – Gdańsk / Stary Maneż 

11.11.2022 – Łódź / Wytwórnia 

12.11.2022 – Wrocław / A2 

17.11.2022 – Poznań / Tama  

18.11.2022 – Bydgoszcz / Fabryka Lloyda  

19.11.2022 – Szczecin / Przecław / GOKSiR 

 

 

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin  

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Thy Worshiper, ROSK, Siła, Molekh w Magnetofonie
chico
Chico, Headwind, Thar Ai i The Sound Code w Krańcoofce
opener
Poza Łodzią: kolejne gwiazdy Open’era

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*