fiszemadeW piątek, 5 grudnia o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert Fisz Emade – Tworzywo. Bilety kosztują 40/50 zł.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Fisz”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (4 grudnia), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od mietow…

Minęły trzy lata od premiery albumu „Zwierze bez nogi“, na której FISZ i EMADE przypomnieli publiczności o swojej wielkiej inspiracji muzyką hiphopową z lat 90tych. Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie będzie na najnowszym albumie braci Waglewskich pt „MAMUT“ którego premiera odbędzie się 06. listopada 2014r.

Obok utworów hiphopowych tak charakterystycznych dla duetu, na płycie pojawi się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible. Nie małym zaskoczeniem będzie dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album
singiel PYŁ.

Co ciekawe, tym razem również będziemy mogli usłyszeć piosenki inspirowane brzmieniami lat 80 i 90. Zespół zmierzy się z muzyką elektroniczną tamtych lat, w czym bez wątpienia pomogły oryginalne instrumenty z epoki, które przyczyniły się do dominującego brzmienia płyty „MAMUT“.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tancerz
Letnia Scena Forum: Tancerz Mecenasa Kraykowskiego (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
samokhinny
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*