fiszemadeW piątek,  8 maja o godz. 20 w Wytworni wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Bilety kosztują 40/45 zł. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Fisz”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (7 maja), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymują osoby, których maile rozpoczynają się od izabella… mariusz.b…, zostali o tym fakcie poinformowani

Przez lata Fisz i Emade przyzwyczajali fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style. I tym razem nie zawiodą. Do Wytwórni przyjadą z utworami z najnowszego albumu – „Mamut”.

Na tej „najlepszej polskiej płycie  2014 roku” („Gazeta Wyborcza”), obok utworów hip-hopowych tak charakterystycznych dla duetu, znajdziemy m.in. duet z Kasią Nosowską i utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible.

Często sporym zaskoczeniem dla słuchaczy jest współpraca muzyków z Justyną Święs z zespołu The Dumplings; wokalistka zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel „Pył” oraz singiel „Ślady” – oba przez sześć tygodni utrzymywały się na pierwszym miejscu Listy Przebojów radiowej Trójki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
logotype
Kino Solo (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
new-york-lodz-2016-03-20
Jary Oz & Navigator w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*